KaravanPoint Bratislava

KaravanPoint Bratislava 2022

V minulom roku sme s radosťou uvítali našich prvých zákazníkov v našej pozicovni karavanov KaravanPoint v Bratislave. Od tej doby sme podnikli mnoho krokov vpred a s radosťou oznamujeme naše najnovšie rozšírenia a vylepšenia.

Rozšírený Výber: Naša flotila karavanov sa rozrástla a teraz môžete vyberať z troch rôznych modelov, aby ste si našli ten správny pre vaše dobrodružstvá. Nech už hľadáte pohodlný rodinný karavan, kompaktný model pre páry alebo luxusnú verziu pre náročnejších cestovateľov, u nás nájdete to, čo hľadáte.

Parkovanie a Servis v KaravanPoint Bratislava: Sme hrdí na to, že sme rozšírili naše služby a ponúkame parkovanie pre cudzie karavany. Nielenže zabezpečujeme bezpečné miesto pre váš voz, ale tiež sme tu pre vás s komplexným servisom. Náš tím odborníkov sa postará o údržbu, opravy a všetko, čo váš karavan bude potrebovať.

E-shop s Karavanovým a Kempingovým Tovarom: Aby sme vyhoveli potrebám našich zákazníkov aj mimo cestovania, sme tento rok spustili náš vlastný eshop. Tu nájdete všetko, čo potrebujete na príjemný pobyt v prírode – od kempingových potrieb cez karavanové doplnky až po špecializovaný outdoorový tovar. Nakupujte pohodlne online a pripravte sa na každú dovolenku.

KaravanPoint Bratislava – Zákazník v Centre Pozornosti: Sme oddaní poskytovať najlepšiu možnú skúsenosť našim zákazníkom. Preto sme neustále otvorení spätnej väzbe a návrhom na zlepšenie. Vaše potreby a pripomienky sú pre nás kľúčové, aby sme vám mohli poskytnúť ešte lepšie služby.

Tešíme sa, že vás môžeme privítať v našich karavanoch alebo v našom eshope. Buďte s nami na každom kroku vášho cestovateľského dobrodružstva!

KaravanPoint Bratislava
8-8-12,9,0